Середа, 22.11.2017, 07:28
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Вересень » 30 » Львівщина
14:29
Львівщина

                            ТРЕТЯ ЛІГА

№  Команда                   І   В Н П     М     О
1  "Арсенал" С.Село    21 14 3 4  60-29   45
3  "Цукровик" Павлів   21 13 2 6  69-37   41
3  ФК "Рудно"              20 11 5 4  52-26   38
4  ФК "Липники"         21 12 2 7  50-29  38
5  Чемеринці                21 11 2 8  44-30  35
6  ФК "Запитів"            21 10 5 6  46-33  35
7  Неділиська               21 9 3 9    45-44   30
8  Підгайчики              21 8 5 8    39-50   29
9  "Колос" Куровичі    21 8 4 9    41-45   28
10 Чорнушовичі          21 8 4 9    44-43   28
11  ФК "Оброшино"   21 8 3 10  38-50   27
12  Пикуловичі           21 8 0 13  36-53   24
13  ФК "Малехів"       21 6 6 9    31-47   24
14  "Зубра"                  20 6 2 12  32-50   20
15  Тарасівка              21 5 5 11  24-49   20
16  "Стріла"                21 3 1 17  14-56   10

Переглядів: 457 | Додав: Nykolaj | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011