Вівторок, 22.08.2017, 18:39
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перша  ліга (зона Б) Перемишлянського Району (сезон 2011)

КомандаІВНПРмО
1Станимир16121335-2037
2Боршів16103332-1933
3Осталовичі16100634-2230
4Вовків1681741-2925
5Липівці1663735-3921
6Лагодів1662820-3720
7Сивороги1661937-2919
8Смереківка1652933-3917
9Перемишляни16211325-597


1-ше КОЛО

1 тур (15.05.2011р.  о 16-00)

Станимир - Лагодів 2:0
Сивороги - Перемишляни 5:2
Боршів - Вовків 2:1
Липівці - Смереківка 3:3
Осталовичі - вих.

2 тур (22.05)

Осталовичі - Станимир 3:1
Лагодів - Сивороги 1:6
Перемишляни - Боршів 0:6
Вовків - Липівці 4:2
Смереківка - вих.

3 тур (29.05)

Сивороги - Осталовичі 3:0
Боршів - Лагодів 1:0
Липівці - Перемишляни 5:2
Смереківка - Вовків 2:1
Станимир - вих.

4 тур (05.06)

Станимир - Сивороги 2:1
Осталовичі - Боршів 1:3
Лагодів - Липівці 1:1
Перемишляни - Смереківка 2:4
Вовків - вих.

5 тур (12.06)

Боршів - Станимир -:+
Липівці - Осталовичі 2:4
Смереківка - Лагодів 0:2
Вовків - Перемишляни 2:0
Сивороги - вих.

6 тур (19.06)

Сивороги - Боршів 1:2
Станимир - Липівці 0:1
Осталовичі - Смереківка 2:1
Лагодів - Вовків 0:3
Перемишляни - вих.

7 тур (26.06)

Липівці - Сивороги 2:1
Смереківка - Станимир 2:4
Вовків - Осталовичі 2:3
Перемишляни - Лагодів 3:3
Боршів - вих.

8 тур (03.07)

Боршів - Липівці 2:2
Сивороги - Смереківка 2:0
Станимир - Вовків +:-
Осталовичі - Перемишляни 7:0
Лагодів - вих.

9 тур (10.07)

Смереківка - Боршів 3:3
Вовків - Сивороги 2:1
Перемишляни - Станимир 1:5
Лагодів - Осталовичі 0:4
Липівці - вих.


2-ге КОЛО

10 тур (17.07)

Боршів - Смереківка 2:1
Сивороги - Вовків 3:1
Станимир - Перемишляни 3:1
Осталовичі - Лагодів 0:1
Липівці - вих.

11 тур (24.07)

Липівці - Боршів  -:+
Смереківка -
Сивороги  3:2
Вовків -
Станимир  1:4
Перемишляни -
Осталовичі 0:2 
Лагодів - вих.


12 тур (31.07)

Сивороги - Липівці 2:3
Станимир - Смереківка 3:2
Осталовичі - Вовків 3:2
Лагодів - Перемишляни 2:0
Боршів - вих.

13 тур (07.08)

Боршів - Сивороги 2:4
Липівці - Станимир 2:3
Смереківка - Осталовичі 1:2
Вовків - Лагодів 4:1
Перемишляни - вих.  

14 тур (14.08)

Станимир - Боршів 2:1
Осталовичі - Липівці 1:2
Лагодів - Смереківка 3:2
Перемишляни - Вовків 2:3
Сивороги - вих.

15 тур (21.08)

Сивороги - Станимир 2:2
Боршів - Осталовичі 2:1
Липівці - Лагодів 5:0
Смереківка - Перемишляни 5:1
Вовків - вих.

16 тур (24.08)

Осталовичі - Сивороги 1:0
Лагодів - Боршів 1:3
Перемишляни - Липівці 6:1
Вовків - Смереківка 6:2
Станимир - вих.

17 тур (28.08)

Станимир - Осталовичі 2:0
Сивороги - Лагодів 1:2
Боршів - Перемишляни 2:1
Липівці - Вовків 3:8
Смереківка - вих.

18 тур (04.09) 

Лагодів - Станимир 3:2
Перемишляни - Сивороги 4:3
Вовків - Боршів 1:1
Смереківка - Липівці 2:1
Осталовичі - вих.


Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011