Середа, 28.06.2017, 09:16
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перша  ліга (зона Б) Перемишлянського Району (сезон 2012)

Команда

І

В

Н

П

Рм

О

1

В.Глібовичі

16

11

3

2

55:22

36

2

Суходіл

16

11

1

4

52:24

34

3

Вільховець

16

11

1

4

39:27

34

4

Шпильчина

16

8

4

4

45:29

28

5

Романів

16

8

4

4

41:32

28

6

Волове

16

3

4

9

24:35

13

7

Св.Глібовичі

16

3

4

9

26:42

13

8

Тучне

16

3

3

10

28:43

12

9

Стоки

16

1

2

13

15:71

5



1-ше КОЛО

1 тур   

Волове - Суходіл -:+
Шпильчина - Св.Глібовичі 4:0 
Вільховець - В.Глібовичі 0:2 
Романів - Стоки 5:1 
Тучне - вихідна

2 тур 

Стоки - Вільховець 1:7 
В.Глібовичі - Шпильчина 2:0 
С.Глібовичі - Волове 0:0 
Тучне - Романів 0:1 
Суходіл - вихідна

3 тур 

Вільховець - Тучне - 5:1
Шпильчина - Стоки - 10:1
Волове - В.Глібовичі - 0:1
Суходіл - С.Глібовичі - 4:5
Романів - вихідна

4 тур 

Романів - Вільховець 5:0
Тучне - Шпильчина 2:3
Стоки - Волове 2:2
В.Глібовичі - Суходіл 2:2
С.Глібовичі - вихідна

5 тур 

Шпильчина - Романів 0:2
Волове - Тучне 2:1
Суходіл - Стоки +:-
С.Глібовичі - В.Глібовичі 2:3
Вільховець-вихідна


6 тур 

Вільховець - Шпильчина 0:3
Романів - Волове 2:2
Тучне - Суходіл 1:5
Стоки - Св.Глібовичі 3:1
В.Глібовичі - вихідна

7 тур 

Волове-Вільховець 1:4
Суходіл - Романів 3:1
В.Глібовичі - Стоки: 5:1
Св.Глібовичі-Тучне +/-
Шпильчина - вихідна

8 тур 

Вільховець - Суходіл 2:5
Тучне - В.Глібовичі 4:4
Шпильчина - Волове 3:2
Романів-Св.Глібовичі 2:2
Стоки - вихідна

9 тур 

Св.Глібовичі - Вільховець 2:3
Суходіл - Шпильчина 1:2
В.Глібовичі - Романів 9:1
Стоки - Тучне 2:2
Волове - вихідна



2-ге КОЛО

10 тур 

Вільховець - Св.Глібовичі 3:0
Шпильчина - Суходіл 3:5
Романів - В.Глібовичі 0:1
Тучне - Стоки 4:1
Волове - вих.

11 тур 

Суходіл - Вільховець 1:2
В.Глібовичі - Тучне 6:1
Волове - Шпильчина 2:3
Св.Глібовичі - Романів 3:3
Стоки - вихідна

12 тур (31.07)

Сивороги - Липівці 2:3
Станимир - Смереківка 3:2
Осталовичі - Вовків 3:2
Лагодів - Перемишляни 2:0
Боршів - вих.

13 тур (07.08)

Боршів - Сивороги 2:4
Липівці - Станимир 2:3
Смереківка - Осталовичі 1:2
Вовків - Лагодів 4:1
Перемишляни - вих.  

14 тур (14.08)

Станимир - Боршів 2:1
Осталовичі - Липівці 1:2
Лагодів - Смереківка 3:2
Перемишляни - Вовків 2:3
Сивороги - вих.

15 тур (21.08)

Сивороги - Станимир 2:2
Боршів - Осталовичі 2:1
Липівці - Лагодів 5:0
Смереківка - Перемишляни 5:1
Вовків - вих.

16 тур (24.08)

Осталовичі - Сивороги 1:0
Лагодів - Боршів 1:3
Перемишляни - Липівці 6:1
Вовків - Смереківка 6:2
Станимир - вих.

17 тур (28.08)

Станимир - Осталовичі 2:0
Сивороги - Лагодів 1:2
Боршів - Перемишляни 2:1
Липівці - Вовків 3:8
Смереківка - вих.

18 тур 

Стоки - Романів 1:5
Св.Глібовичі - Шпильчина 3:3
Суходіл - Волове 4:1
В.Глібовичі - Вільховець 1:2
Тучне - вих.


Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011