Субота, 21.10.2017, 06:55
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перша  ліга (зона В) Перемишлянського Району (сезон 2012)

Команда І В Н П Рм О
1 Кореличі 16 12 2 2 34:13 38
2 Осталовичі 16 10 5 1 32:14 35
3 Вовків 15 10 2 4 35:20 32
4 Костенів 16 10 0 6 48:33 30
5 Дусанів 16 9 1 6 40:38 28
6 Брикун 16 4 2 10 26:51 14
7 Іванівка 16 4 1 11 34:39 13
8 Подусів 16 3 2 11 11:37 11
9 Брюховичі 16 2 1 13 8:23 7



1-ше КОЛО

1 тур 

Кореличі - Брюховичі 1:1 
Подусів - Костенів 1:6 
Дусанів - Брикун 4:1 
Вовків - Осталовичі 1:1 
Іванівка - вихідна

2 тур 

Іванівка - Вовків 1:3 
Осталовичі - Дусанів 3:0 
Брикун - Подусів 1:1 
Костенів - Кореличі 1:2 
Брюховичі - вихідна

3 тур 

Дусанів - Іванівка 3:2 
Подусів - Осталовичі 2:2 
Кореличі - Брикун 2:0 
Брюховичі - Костенів 0:3 
Вовків - вихідна

4 тур 

Вовків - Дусанів 6:1
Іванівка - Подусів 5:2
Осталовичі - Кореличі 2:0
Брюховичі - Брикун 1:2
Костенів - вихідна

5 тур 

Брюховичі - Осталовичі 0:4
Кореличі - Іванівка 2:1
Подусів - Вовків 1:2
Костенів - Брикун 8:1
Дусанів-вихідна

6 тур 

Дусанів - Подусів 0:2
Вовків - Кореличі 1:2
Іванівка - Брюховичі 1:2
Осталовичі - Костенів 5:1
Брикун - вихідна

7 тур 

Кореличі - Дусанів 5 : 0
Брюховичі - Вовків 1 : 2
Костенів - Іванівка 8 : 1
Брикун - Осталовичі 2 : 3
Подусів - вихідна

8 тур 

Подусів - Кореличі 0:4
Дусанів - Брюховичі 7:3
Вовків - Костенів 5:2
Іванівка - Брикун 9:2
Осталовичі - вихідна
9
9 тур 

Брикун - Вовків 1:3
Осталовичі - Іванівка 4:0
Костенів - Дусанів 3:0
Брюховичі - Подусів +:-
Кореличі - вихідна

2-ге КОЛО

10 тур 

Подусів - Брюховичі "+:-"
Дусанів - Костенів 4:3
Вовків - Брикун 6:1
Іванівка - Осталовичі 3:4
Кореличі - вих.

11 тур 

Кореличі - Подусів +:-
Брюховичі - Дусанів -:+
Костенів - Вовків 3:2
Брикун - Іванівка 3:3
Осталовичі - вихідна

12 тур (31.07)

Сивороги - Липівці 2:3
Станимир - Смереківка 3:2
Осталовичі - Вовків 3:2
Лагодів - Перемишляни 2:0
Боршів - вих.

13 тур (07.08)

Боршів - Сивороги 2:4
Липівці - Станимир 2:3
Смереківка - Осталовичі 1:2
Вовків - Лагодів 4:1
Перемишляни - вих.  

14 тур (14.08)

Станимир - Боршів 2:1
Осталовичі - Липівці 1:2
Лагодів - Смереківка 3:2
Перемишляни - Вовків 2:3
Сивороги - вих.

15 тур (21.08)

Сивороги - Станимир 2:2
Боршів - Осталовичі 2:1
Липівці - Лагодів 5:0
Смереківка - Перемишляни 5:1
Вовків - вих.

16 тур (24.08)

Осталовичі - Сивороги 1:0
Лагодів - Боршів 1:3
Перемишляни - Липівці 6:1
Вовків - Смереківка 6:2
Станимир - вих.

17 тур (28.08)

Станимир - Осталовичі 2:0
Сивороги - Лагодів 1:2
Боршів - Перемишляни 2:1
Липівці - Вовків 3:8
Смереківка - вих.

18 тур 

Осталовичі - Вовків 0:0
Брикун - Дусанів 3:2
Костенів - Подусів +:-
Брюховичі - Кореличі -:+
Іванівка - вих.


Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011