Субота, 16.12.2017, 07:12
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вища ліга Перемишлянського Району (сезон 2011)

КомандаІВНПРмО
1Чемеринці14131037-1040
2Неділиська1492333-2329
3Ушковичі1462627-2620
4Свірж1461719-2219
5Лопушна\Суходіл1452721-2217
6Дунаїв1451821-2616
7Кимир1441911-1513
8Білка14221016-418


1-ше КОЛО

1 тур (15.05)

Білка - Дунаїв 3:1
Чемеринці - Кимир 3:0
Ушковичі - Лопушна/Суходіл 3:1
Свірж - Неділиська 1:2

2 тур (22.05)

Кимир - Білка 2:0
Лопушна/Суходіл - Дунаїв 4:1
Неділиська - Чемеринці 3:3
Ушковичі - Свірж 3:0

3 тур (29.05)

Білка -  Лопушна/Суходіл 2:2
Кимир - Неділиська 1:2
Дунаїв - Свірж 1:2
Чемеринці - Ушковичі 4:0

4 тур (05.06)

Неділиська - Білка 5:1
Лопушна/Суходіл - Свірж 1:1
Ушковичі - Кимир 1:1
Дунаїв - Чемеринці 1:2

5 тур (12.06)

Свірж - Білка 1:0
Неділиська - Ушковичі 3:1
Чемеринці -  Лопушна/Суходіл 2:0
Кимир - Дунаїв 2:0

6 тур (19.06)

Білка - Ушковичі 0:0
Свірж - Чемеринці 0:1
Дунаїв - Неділиська 5:1
Лопушна/Суходіл - Кимир 0:1

7 тур (26.06)

Чемеринці - Білка 3:0
Ушковичі - Дунаїв 1:2
Кимир - Свірж 1:0
Лопушна/Суходіл - Неділиська 2:0


2-ге КОЛО

8 тур (17.07)

Білка - Чемеринці 1:4
Дунаїв - Ушковичі 2:5
Свірж - Кимир 3:1
Неділиська - Лопушна/Суходіл 2:1

9 тур (24.07)

Ушковичі - Білка 8:3
Чемеринці -  Свірж 4:2
Неділиська -  Дунаїв 1:1
Кимир -  Лопушна/Суходіл 1:2

10 тур (31.07)

Білка - Свірж 0:3
Ушковичі -  Неділиська 0:3
Лопушна/Суходіл -  Чемеринці 0:3
Дунаїв -  Кимир 4:1

11 тур (07.08)

Білка - Неділиська 2:5
Свірж - Лопушна/Суходіл 2:1
Кимир - Ушковичі -:+
Чемеринці - Дунаїв 3:0

12 тур (14.08)

Лопушна/Суходіл - Білка 4:3
Неділиська -
Кимир  +:-
Свірж -
Дунаїв  +:-
Ушковичі -
Чемеринці 2:3


13 тур (21.08)

Білка - Кимир +:-
Дунаїв - Лопушна/Суходіл +:-
Чемеринці - Неділиська 2:1
Свірж - Ушковичі 1:2


14 тур (04.09) 

Дунаїв - Білка 3:1
Кимир - Чемеринці -:+
Лопушна/Суходіл - Ушковичі 3:1
Неділиська - Свірж 5:3



Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011