18:20
vasyapochynok
коли почнеться першість
07:18
Oleha
Чому не оновлюються таблиці? Чемпіонат то проходить
14:01
stepanmagnit
А що в 2015 р. чемпіонат не проводиться?*
22:06
Nykolaj
хто знає шотам в другій лізі ??? як друге коло почалося
16:40
Ігор
Перенесений матч
Кимир - Лани 2:2
21:05
Nykolaj
все оновлено . Перше коло закінчилося в 1 і 3 групах . Дограти мають у 2 групі
17:53
Raven
Оновіть таблиці або закривайте сайт. Платиш за сюддю а федерація не може цифри в табличці поміняти? Питання а вона треба ТАКА федерація????!
13:41
Ігор
Кимир - Лани
Перенесено.
23:56
Ігор
Nykolaj,
ок.
20:31
Nykolaj
Ігор, домовились
07:48
Ігор
Nykolaj,
Так я вмію оновляти, буду вдячний за доступ.
15:52
Nykolaj
Ігор, ти вмієш оновляти ???? якшо так то без проблем відкрию доступ
21:08
Ігор
не можеш сам, дозволь іншому.
20:50
Ігор
Nykolaj,
обнови таблицю
19:41
Ігор
Перша ліга
Бібрка - Лани ?
Вільховець - Ушковичі 4:1
Кимир - В.Глібовичі 2:0
Перемишляни - Лагодів 5:1
Свірж - Осталовичі 3:0

18:09
Ігор
Кимир2 - Унів 5:1
Кимир - В.Глібовичі 2:0
09:33
9petro
http://www.youtube.com/watch?v=eDd5tHWsr7o таке є і на ютубі))))
09:32
9petro
http://zik.ua/tv/video/13683/ -телеканал ZIK про матч шпильчино-сивороги
09:21
VOVA-77
4 тур.
Унів- Вовків/Мерещів.
Підгородище- Кимир2.
Білка-Смереківка Липівці-Іванівка
Кореличі-Боршів/Виписки
23:55
VOVA-77
1 ФК Вікторія Кимир 3 3 0 0 8 3 5 9
2 ФК Вовків/Мерещів 3 2 1 0 13 3 10 7
- ФК Гроза Боршів/Виписки 3 2 1 0 13 3 10 7
4 ФК Білка 3 2 0 1 10 5 5 6
5 ФК Смереківка 3 2 0 1 5 5 0 6
6 ФК Липівці 3 1 0 2 3 3 0 3
7 ФК Підгородище 3 1 0 2 4 8 -4 3
8 ФК Кореличі 3 0 1 2 6 9 -3 1
9 ФК Іванівка 3 0 1 2 4 17 -13 1
10 ФК Унів 3 0 0 3 3 13 -10 0
16:19
Nykolaj
VOVA-77, зроблю Вова ...
16:18
Nykolaj
Боршiв/Виписки— Мерещiв/Вовкiв 2:2
Коросно-Дунаїв 1:1
Ушковичі-Бібрка 4:2
Лани-В.Глібовичі 0:1
Станимир - Костенів 2:0
Cв.Глібовичі 5-0 Тучне
Дусанів 5:1 Сивороги
09:18
Ігор
Кимир2 - Білка 3:1
Кимир - Осталовичі 3:3
09:09
VOVA-77
Зробіть турнірну таблицю, і закиньте календар матчів.
21:28
VOVA-77
Смереківка -Липівці 1-0
14:22
Nykolaj
хто знає розклад матчів 3 ліги ? напишіть
14:14
Nykolaj
3 тур
2 ліга :
Св.Глібовичі - Тучне
Станимир - Костенів
Коросно - Дунаїв
Романів/Підгород.- Романів
Сивороги - Дусанів
Шпильчина - вих.
14:10
Nykolaj
3 тур
1 ліга:
Ушковичі - Бібрка
Лани - В.Глібовичі
Вільховець - Лагодів
Кимир - Осталовичі
Перемишляни - Свірж
18:20
Nykolaj
2 тур
1 ліга:
Бібрка - Перемишляни 0:1
Ушковичі - Вл.Глібовичі 2:3
Лагодів - Лани 2:1
Осталович - Вільховець 2:0
Свірж - Кимир 2:4
2 ліга:
Романів - Коросно 1:0
Дунаїв - Станимир 2:1
Костенів - Св.Глібовичі 5:3
Тучне - Сивороги 4:2
Дусанів - Шпильчина 2:1
Підгородище/Романів - вихідні
3 ліга:
Унів - Боршів/Виписки 0:5
Білка - Підгородище 5:0
Липівці - Кимир 2 1:2
Кореличі - Смереківка 2:3
Вовків/Мерещів - Іванівка 8:0
16:07
Ігор
Липівці - Кимир 2 1:2
22:04
cdzk
Осталовичі - Вільховець 2:0
20:40
максим
Лагодів-Лани 2:1
Бібрка-Перемишляни 0:1
область 1 ліга:"Сокіл"Великі Глібовичі-"Галичина"Бібрка 0:0
17:40
Ігор
Свірж-Кимир 2:4
22:34
Nykolaj
робіть свій прогноз на 2 тур )
22:41
максим
2 тур
1 ліга:
Бібрка - Перемишляни
Ушковичі - Вл.Глібовичі
Лагодів - Лани
Осталович - Вільховець
Свірж - Кимир
2 ліга:
Романів - Коросно
Дунаїв - Станимир
Костенів - Св.Глібовичі
Тучне - Сивороги
Дусанів - Шпильчина
Підгородище/Романів - вихідн
19:04
VOVA-77
18.05.14р.
2 тур.
19:02
VOVA-77
3 ліга:
Унів - Боршів/Виписки
Білка - Підгородище
Липівці - Кимир 2
Кореличі - СМЕРЕКІВКА.
Вовків - Іванівка
21:02
максим
Підгородище-Липівці 0:2
21:00
максим
1 ліга:
Осталовичі - Лани 2:1
Кимир - Перемишляни 1:3
Вл.Глібовичі - Бібрка 2:0
Вільховець - Свірж 3:2
Ушковичі - Лагодів 1:1
2 ліга:
Св.Глібовичі-Дунаїв 1:0(гості зійшли з поля,недогравши матч)
Сивороги - Костенів 2:0
Коросно - Романів 5:2
Шпильчина - Тучне 6:0
Дусанів,Станимир походу не грали,бо ще якась 11 команда заявилась
3 ліга:
Смереківка - Вовків/Мерещів 1:3
Іванівка - Боршів/Виписки 1:6
Білка - Унів 2:1
Кимир 2 - Кореличі 3:1
Підгороди
20:39
максим
Іванівка-Боршів/Виписки 1:6
20:11
максим
1 ліга:
Осталовичі-Лани 2:1
Вільховець-Свірж 3:2
Вл.Глібовичі-Бібрка 2:0
2 ліга:
Св.Глібовичі-Дунаїв 1:0(матч зіграний не до останніх хвилин)
Шпильчина-Тучне 6:0
Станимир-Романів 1:0
Область:
"Галичина"Бібрка-"Енергетик"Добротвір 3:0(молодші склади не знаю як зіграли)
18:56
Baly
Сивороги-Костенів 2-0
18:55
bazuka09
ФК Партизан - Романів 5-2
18:19
Ігор
3 ліга
Кимир2-Кореличі 3:1
1 ліга
Ушковичі-Лагодів 1:1
Кимир-Перемишляни 1:3
12:01
Nykolaj
при нагоді добавляйте результати ...
11:12
Ігор
Кимир2-Кореличі 14:00
09:56
Ігор
3 ліга
Кимир2-Кореличі 13:00
23:10
Nykolaj
Кимир - Перемишляни
Осталовичі - Лани
Білка-Унів
Коросно-Роман ів
Вiльховець-Свiрж
В.Глібовичі-Бібрка
Сивороги - Костенів
Смереківка - Вовків
11.05.2014
23:07
Nykolaj
Іванівка -Боршів/Виписки 16.00
17:24
Ігор
Чемпіонам району
Вища ліга
Кимир-Перемишляни 16:00