Субота, 21.10.2017, 06:55
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перша ліга (зона А) Перемишлянського Району (сезон 2012)

Команда ІВ НП РмО
1 Коросно 14 10 4 0 46:8 34
2 Станимир 14 9 3 2 32:13 30
3 Сивороги 14 7 5 2 27:1726
4 Липівці 14 6 2 6 30:18 20
5 Смереківка 14 5 2 7 17:2017
6 Унів 14 3 1 10 22:3610
7 Боршів 14 3 0 11 19:50 9
8 Ганачівка 14 2 3 9 12:42 9


1-ше КОЛО

1 тур 

Смереківка - Липівці 4:3 
Боршів - Сивороги 2:4 
Унів - Коросно 1:2 
Станимир - Ганачівка 6:1

2 тур 

Коросно - Боршів 7:0 
Унів - Ганачівка 1:1 
Сивороги - Смереківка 2:2 
Липівці - Станимир 0:0

3 тур  

Станимир - Унів 5:3 
Сивороги - Липівці 1:0 
Ганачівка - Боршів 3:1 
Смереківка - Коросно 0:2

4 тур  

Станимир - Сивороги 1:1
Боршів - Унів 3:0
Липівці - Коросно 2:2
Ганачівка - Смереківка 1:3


5 тур 

Станимир - Боршів 2:1
Смереківка - Унів -:+
Сивороги - Коросно 0:0
Липівці - Ганачівка 2:0

6 тур 

Коросно - Станимир 3:1
Боршів - Смереківка 3:4
Сивороги - Ганачівка 2:2
Унів - Липівці 3:6

7 тур 

Станимир - Смереківка 4:1
Ганачівка - Коросно 1:1
Унів - Сивороги 0:2
Боршів - Липівці 1:2



2-ге КОЛО

8 тур 

Липівці - Боршів 8:0
Сивороги - Унів 3:2
Коросно - Ганачівка 11:0
Смереківка - Станимир 1:2

9 тур 

Унів - Липівці 0:5
Станимир - Коросно 1:1
Ганачівка - Сивороги 0:4
Смереківка - Боршів 2:3

10 тур (31.07)

Волове - Тучне 2:2
Св.Глібовичі - Стоки 0:0
Романів - Шпильчина 4:3
Лани  - Вільховець 2:1

11 тур  (07.08)

Волове - Стоки 0:1
Тучне - Романів 1:3
Лани - Св.Глібовичі 6:2
Шпильчина - Вільховець 1:1 

12 тур (14.08)

Романів - Волове  4:2
Стоки -
Лани  0:4
Вільховець -
Тучне +:-
Св.Глібовичі -
Шпильчина 2:4

13 тур (21.08)

Волове - Лани 1:2
Вільховець - Романів 2:1
Шпильчина - Стоки 3:1
Тучне - Св.Глібович

14 тур 

Ганачівка - Станимир -:+
Липівці - Смереківка +:-
Сивороги - Боршів 5:0
Коросно - Унів 4:0






Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011