Середа, 21.11.2018, 08:45
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Червень » 21 » Конкурс прогнозів 6 тур
20:05
Конкурс прогнозів 6 тур
Перша ліга

Неділиська - Свірж
Лани - Болотня
Кимир - Ушковичі
Дунаїв - Білка

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир
Боршів - Смереківка
Сивороги - Ганачівка
Унів - Липівці

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина
Романів - Волове
Тучне - Суходіл
Стоки - Св.Глібовичі
В.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Дусанів - Подусів
Вовків - Кореличі
Іванівка - Брюховичі
Осталовичі - Костенів
Брикун - вихідна
Переглядів: 638 | Додав: Vasia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 9
9 Ljubko  
Дусанів-Подусів 2:1
Вовків-Кореличі 0:1
Іванівка-Брюховичі 2:3
Осталовичі-Костенів 5:2

8 Коля  
Скільки можна засуджувати Романів.В грі з Воловим за нішо видалили нашого іграка,а на останній хвилині не зарахував чистий гол в ворота Волового все зрозуміло-суддя з В.Глібович значить треба не випустити Романів на перше місце.В грі з Суходлом після того як Романів зрівняли рахунок 1:1 і повністю затиснули Суходіл суддя Кєша з Свіржа зараховує гол іграка Суходола який 4м. був в положенні Суддя навіть не подивився на бокового зразу зарахувавши гол.ЗВЕРТАЮСЯ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ ФЕДЕРАЦІЇ -ЯКЩО ВИ І НАДАЛЬШЕ БУДЕТЕ ПРИСИЛАТИ ТАКИХ СУДДІВ ТО ЩОБ ПОТІМ ВИ РОМАНІВ НЕ ДИСКВАЛІФІКОВУВАЛИ З ДОМАШНЬОГО СТАДІОНУ,БО РІВЕНЬ ТЕРПІННЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ.НЕ МІШАЙТЕ ГРАТИ КОМАНДІ!!!!!!!СКІЛЬКИ МОЖНА ТАКЕ ТЕРПІТИ!!!!!!!

7 stefko  
Боршів-Смереківка 2:0

6 Feenix  
Перша ліга

Неділиська - Свірж 4:1
Лани - Болотня 1:2
Кимир - Ушковичі 1:2
Дунаїв - Білка 2:1

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир 3:2
Боршів - Смереківка 1:1
Сивороги - Ганачівка 3:0
Унів - Липівці 1:1

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина 3:2
Романів - Волове 1:0
Тучне - Суходіл 2:4
Стоки - Св.Глібовичі 1:4
В.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Дусанів - Подусів 2:0
Вовків - Кореличі 2:2
Іванівка - Брюховичі 2:1
Осталовичі - Костенів 4:1
Брикун - вихідна

5 Nykolaj  
Перша ліга

Неділиська - Свірж 4-2
Лани - Болотня 1-1
Кимир - Ушковичі 0-3
Дунаїв - Білка 4-1

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир 1-1
Боршів - Смереківка 1-1
Сивороги - Ганачівка 3-1
Унів - Липівці 2-1

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина 1-1
Романів - Волове 4-1
Тучне - Суходіл 0-3
Стоки - Св.Глібовичі 1-2
В.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Дусанів - Подусів 2-1
Вовків - Кореличі 3-2
Іванівка - Брюховичі 2-1
Осталовичі - Костенів 2-1
Брикун - вихідна

4 VOVA-77  
Перша ліга

Неділиська - Свірж 2-0
Лани - Болотня 1-0
Кимир - Ушковичі 2-2
Дунаїв - Білка 3-1

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир 2-2
Боршів - Смереківка 1-2
Сивороги - Ганачівка 3-0
Унів - Липівці 1-1

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина 2-0
Романів - Волове 4-1
Тучне - Суходіл 1-1
Стоки - Св.Глібовичі 0-0

Група "В"

Дусанів - Подусів 2-0
Вовків - Кореличі 3-2
Іванівка - Брюховичі 2-2
Осталовичі - Костенів 3-1

3 9petro  
Перша ліга

Неділиська - Свірж 2:0
Лани - Болотня 1:2
Кимир - Ушковичі 0:1
Дунаїв - Білка 1:1

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир 0:2
Боршів - Смереківка 0:0
Сивороги - Ганачівка 3:0
Унів - Липівці 1:1

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина1:1
Романів - Волове 2:0
Тучне - Суходіл 0:1
Стоки - Св.Глібовичі1:3
В.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Дусанів - Подусів 0:0
Вовків - Кореличі 1:2
Іванівка - Брюховичі2:1
Осталовичі - Костенів 1:0
Брикун - вихідна

2 Коля  
Перша ліга

Неділиська - Свірж 3:1
Лани - Болотня 2:2
Кимир - Ушковичі 1:2
Дунаїв - Білка 2:0

Друга ліга

Група "А"

Коросно - Станимир 3:1
Боршів - Смереківка 1:0
Сивороги - Ганачівка 3:0
Унів - Липівці 1:0

Група "Б"

Вільховець - Шпильчина 2:2
Романів - Волове 3:0
Тучне - Суходіл 2:3
Стоки - Св.Глібовичі 1:4
В.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Дусанів - Подусів 2:1
Вовків - Кореличі 1:0
Іванівка - Брюховичі 1:1
Осталовичі - Костенів 2:0
Брикун - вихідна

1 adidas  
Дусанів - Подусів 3 : 1
Вовків - Кореличі 1 : 1
Іванівка - Брюховічі 3 : 1
Осталовичі - Костенів 2 : 0 dry dry dry dry

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011