Субота, 20.10.2018, 02:47
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Червень » 7 » Конкурс прогнозів 4 тур
20:43
Конкурс прогнозів 4 тур
Перша ліга

Свірж - Кимир 5:4
Дунаїв - Лани 2:6
Неділиська - Білка 6:2
Болотня - Ушковичі 4:2
Друга ліга

Група "А"

Станимир - Сивороги 1:1
Боршів - Унів 3:0
Липівці - Коросно 2:2
Ганачівка - Смереківка 1:3

Група "Б"

Романів - Вільховець 5:0
Тучне - Шпильчина 2:3
Стоки - Волове 2:2
В.Глібовичі - Суходіл 2:2
С.Глібовичі - вихідна
Група "В"

Вовків - Дусанів 6:1
Іванівка - Подусів 5:2
Осталовичі - Кореличі 2:0
Брюховичі - Брикун 1:2
Костенів - вихідна
Переглядів: 901 | Додав: Vasia | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 131 2 »
13  
Шпильчина-Романів 17:00
Волове-Тучне 14:00;
Суходіл-Стоки на яку год не знаю.
С.Глібовичі-В.Глібовичі.
Вільховець-визідна.

12  
Стоки-Волове 2:2 !

11  
РОМАНІВ-ВІЛЬХОВЕЦЬ 5-0!!!!!Команда вільхівця привезла свого суддю,який явно тягнув за своєю командою.Роздав команді Романова жотвті карточки ні за шо(в основному за розмови,а свої команді навіть гру руками не судив)На 70хв.коли вже Романів вигравав 2-0,суддя виганяє ігрока Романова-при тому що фолив ігрок Вільховця і штрафний била команда Романова.Команду Романова таке сильно обурило і ми вирішили доказати шо ми кращі навіть в 10-ох.І в меншості звели рахунок до 5-0!!!!Ми з покон-віку навчені таким суддівством((( СЛАВА РОМАНОВУ!!!!

10  
Перша ліга

Свірж - Кимир 2:1
Дунаїв - Лани 2:2
Неділиська - Білка 6:1
Болотня - Ушковичі 3:2

Друга ліга

Група "А"

Станимир - Сивороги 2:1
Боршів - Унів 2:2
Липівці - Коросно 1:3
Ганачівка - Смереківка 1:2

Група "Б"

Романів - Вільховець 2:2
Тучне - Шпильчина 1:4
Стоки - Волове 1:1
В.Глібовичі - Суходіл 3:1
С.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Вовків - Дусанів 3:2
Іванівка - Подусів 2:2
Осталовичі - Кореличі 2:2
Брюховичі - Брикун 2:1
Костенів - вихідна

9  
Перша ліга

Свірж - Кимир 3:1
Дунаїв - Лани 1:1
Неділиська - Білка :0
Болотня - Ушковичі 4:0

Друга ліга

Група "А"

Станимир - Сивороги 2:1
Боршів - Унів 3:0
Липівці - Коросно 0:2
Ганачівка - Смереківка 0:2

Група "Б"

Романів - Вільховець 2:1
Тучне - Шпильчина 3:1
Стоки - Волове 1:1
В.Глібовичі - Суходіл 3:0
С.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Вовків - Дусанів 4:0
Іванівка - Подусів 1:2
Осталовичі - Кореличі1:4
Брюховичі - Брикун 3:0
Костенів - вихідна

8  
як не на цей матч то на наступний точно

7  
повинні встигнути ...

6  
питання в тому чи встигнуть заявити нових гравців.

5  
Bodya я сам з Боршева ))) А склад дійсно буде мінятися вертаються гравці які грали минулого року , тому далі буде зовсім інша команда . Ми ще покажемо футбол і без бою фіг здамося ))) Чекайте бою, перші 3 тури то була розминка !!!!

4  
Перша ліга

Свірж - Кимир 1:2
Дунаїв - Лани 2:0
Неділиська - Білка 3:1
Болотня - Ушковичі 2:1

Друга ліга

Група "А"

Станимир - Сивороги 1:2
Боршів - Унів 0:1
Липівці - Коросно 1:1
Ганачівка - Смереківка 0:2

Група "Б"

Романів - Вільховець 3:1
Тучне - Шпильчина 0:3
Стоки - Волове 0:4
В.Глібовичі - Суходіл 2:0
С.Глібовичі - вихідна

Група "В"

Вовків - Дусанів 2:1
Іванівка - Подусів 2:2
Осталовичі - Кореличі1:0
Брюховичі - Брикун 3:0
Костенів - вихідна

1-10 11-13
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011