26 чевня 2011 року закінчилося перше коло змагань Перемишлянського районного чемпіонату з футболу ( крім групи Б у Першій лізі). Навіть не здається , що вже відіграли команди половину чемпіонату. Винятком стала група Б у Першій лізі , де є більша кількість команд і відповідно тут буде зіграна більша кількість матчів.
Вища ліга. Тут все ясно , лідерство захопила уже котрий рік поспіль команда з Чемеринців , які ще не програли жодного матчу. Їм намагаються протидіяти Кимир і Неділиська , але поки що це їм не підсилу. Турнірну таблицю замикають новачки Вищої ліги , а саме Дунаїв і Білка.
Перша ліга. В
Бібрській зоні досить несподівано лідерство захопила команда з Вільховця , яка виграє вже кілька матчів поспіль. Недавно такі потужні Лани скинули обороти і їх вже наздогнав Романів. В низу турні
...
Читати далі »
Переглядів:
1063
|
Додав:
Nykolaj
|
Дата:
30.06.2011
|