Середа, 22.11.2017, 07:22
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Квітень » 26 » Конкурс прогнозів 1/8 фіналу
14:42
Конкурс прогнозів 1/8 фіналу
Станимир - Вовків
Боршів - Смереківка
Іванівка - Свірж
Дусанів - Тучне
Коросно - Ганачівка
Лани - Суходіл
Білка - Осталовичі
Кимир/Ушковичі - Неділиська
Переглядів: 514 | Додав: Nykolaj | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4  
Станимир - Вовків прохід 1
Боршів - Смереківка прохід 2
Іванівка - Свірж прохід 2
Дусанів - Тучне пр охід 1
Коросно - Ганачівка прохід 1
Лани - Суходіл прохід 1
Білка - Осталовичі прохід 2
Кимир/Ушковичі - Неділиська прохід 2

3  
Станимир - Вовків прохід 1
Боршів - Смереківка прохід 1
Іванівка - Свірж прохід 2
Дусанів - Тучне пр охід 1
Коросно - Ганачівка прохід 1
Лани - Суходіл прохід 1
Білка - Осталовичі прохід 2
Кимир/Ушковичі - Неділиська прохід1

2  
Станимир - Вовків 1:2
Боршів - Смереківка 0:4
Іванівка - Свірж 2:0
Дусанів - Тучне 3:1
Коросно - Ганачівка 5:2
Лани - Суходіл 1:0
Білка - Осталовичі 2:1
Кимир/Ушковичі - Неділиська 3:2

1  
Станимир - Вовків 3:1
 Боршів - Смереківка 2:1
 Іванівка - Свірж 2:3
 Дусанів - Тучне 4:1
 Коросно - Ганачівка 1:1 (4-2)
 Лани - Суходіл 2:2
 Білка - Осталовичі 1:3
 Кимир/Ушковичі - Неділиська 1:1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011