Середа, 20.09.2017, 12:57
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Серпень » 1 » Анонс 10 і 12 туру (05.08.2012), прогнози .
12:58
Анонс 10 і 12 туру (05.08.2012), прогнози .

Вища ліга :

Дунаїв - Болотня
Лани - Свірж
Ушковичі - Білка
Неділиська - Кимир

Перша ліга

Зона А

Боршів - Станимир
Унів - Смереківка
Коросно - Сивороги
Ганачівка - Липівці

Зона Б

Вільховець - Волове
Романів - Суходіл
Стоки - В.Глібовичі
Тучне - Св.Глібовичі
Шпильчина - вихідна

Зона В

Дусанів - Кореличі 3 : 2
Вовків - Брюховичі + -
Іванівка - Костенів 6 : 2
Осталовичі - Брикун 3 : 0
Подусів - вихідна


Переглядів: 673 | Додав: Nykolaj | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 6
6  
Вища ліга :

Дунаїв - Болотня 0-4
Лани - Свірж 2-1
Ушковичі - Білка
Неділиська - Кимир 2-0

Перша ліга

Зона А

Боршів - Станимир ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА БОРШЕВА
Унів - Смереківка 1-4
Коросно - Сивороги 2-0
Ганачівка - Липівці 1-3
Зона Б

Вільховець - Волове
Романів - Суходіл
Стоки - В.Глібовичі
Тучне - Св.Глібовичі
Шпильчина - вихідна

Зона В

Вовків - Брюховичі 3-0
Іванівка - Костенів 2-1
Осталовичі - Брикун 7-0
Подусів - вихідна

5  
Зона В

Дусанів - Кореличі 1 : 1
Вовків - Брюховичі 2 : 1
Іванівка - Костенів 2 : 2
Осталовичі - Брикун 5 : 1
Подусів - вихідна

4  
Вища ліга :

Дунаїв - Болотня 0:2
Лани - Свірж 1:1
Ушковичі - Білка ????
Неділиська - Кимир 1:3

Перша ліга

Зона А

Боршів - Станимир 0:3
Унів - Смереківка 1:6
Коросно - Сивороги 2:0
Ганачівка - Липівці 2:1

Зона Б

Вільховець - Волове 3:0
Романів - Суходіл 1:1
Стоки - В.Глібовичі 0:5
Тучне - Св.Глібовичі 3:1
Шпильчина - вихідна

Зона В

Дусанів - Кореличі 3:1
Вовків - Брюховичі 6:0
Іванівка - Костенів 1:1
Осталовичі - Брикун 3:0
Подусів - вихідна

3  
Перша ліга

Боршів - Станимир 2-1
Унів - Смереківка 0-3
Коросно - Сивороги 3-1
Ганачівка - Липівці 2-4

2  
Вища ліга :

Дунаїв - Болотня0:2
Лани - Свірж1:2
Ушковичі - Білка3:0
Неділиська - Кимир3:1

Перша ліга

Зона А

Боршів - Станимир1:1
Унів - Смереківка2:1
Коросно - Сивороги1:2
Ганачівка - Липівці0:3

Зона Б

Вільховець - Волове2:1
Романів - Суходіл0:2
Стоки - В.Глібовичі1:4
Тучне - Св.Глібовичі1:3
Шпильчина - вихідна

Зона В

Дусанів - Кореличі1:3
Вовків - Брюховичі1:0
Іванівка - Костенів0:2
Осталовичі - Брикун3:0

1  
Вища ліга :

Дунаїв - Болотня 1-2
Лани - Свірж 2-2
Ушковичі - Білка +-
Неділиська - Кимир 3-1

Перша ліга

Боршів - Станимир 2-1
Унів - Смереківка 1-3
Коросно - Сивороги 1-1
Ганачівка - Липівці 0-4

Вільховець - Волове 2-1
Романів - Суходіл 1-2
Стоки - В.Глібовичі 0-5
Тучне - Св.Глібовичі 2-2

Дусанів - Кореличі 1-3
Вовків - Брюховичі 4-1
Іванівка - Костенів 1-5
Осталовичі - Брикун 6-1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011