Середа, 22.11.2017, 07:19
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ФУТБОЛ
Перемишлянський футбол

Меню сайту

Турніри

Форма входу

Міні-чат

Реклама
  • Реалізація комп'ютерів і комплектуючих
  • Сервісне обслуговування , ремонт ПК
  • Гарантія якості
  • Найдешевші ціни у регіоні

с.Боршів

тел. 097-864-02-20


Стат. користувачів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ФК «Зоря» Сивороги



Команду створено восени 2009 р. з ініціативи громади с.Сивороги, за підтримки Василя Партики, Дмитра Капелюха, Андрія Пилипчука.
Представник команди – Василь Партика.
Підтримка транспортом (Mercedes Sprinter)– Хміль Василь.
Колір команди – червоно-чорний.
Стадіон команди зноходиться в с.Сивороги, при вїзді в село зі сторони Унева, поряд з дорогою. Збудований в 2010 р. на новому місці. Розміри стадіону 100х56.Розмір воріт 7.20х2.45. Середня відвідуваність – 70 чол. Вболівальники ввічливі.
Судді на виїзді: Василь Партика, Мина Ігор.
Судді на ліні: Коваль Андрій, Коваль Василь.

Склад команди:
№ П.І. Р.Н. Позиція К-сть м. Голи
1 Петрущук Н. 1994 Воротар Коросно 19 1
2 Дідух А. 1990 Воротар Коросно 3
3 Марич М. 1986 Вор\Зах Сивороги 4
4 Малаховський В. 1993 Захисник Перемишляни 22
5 Боднар Т. (Капітан) 1987 Захисник Затемне 22 1
6 Кроншталь А. 1993 Захисник Сивороги 14
7 Геруля П. 1994 Універсал Коросно 20 3
8 Петльований В. 1990 Захисник Кор\Сивороги 18
9 Суровий Ю. 1995 Універсал Львів\Затемне 10 2
10 Кузьмів А. 1994 Півзахисник Сивороги 3
11 Демкович Б. 1994 Півзахисник Унів 5
12 Нудь А. 1993 Нападаючий Унів 5
13 Звірко Р. 1993 Півзахисник Перемишляни 21
14 Бедрій А 1992 Півзахисник Коросно 18 3
15 Стадницький А. 1995 Нападаючий Львів 2 3
16 Тинський М. 1994 Півзахисник Сивороги 1
17 Марцинишин Т. 1990 Півзахисник Коросно 2
18 Янішевський А. 1984 Універсал Коросно 3 6
19 Янішевський Б. 1981 Універсал Коросно 3 2
20 Янішевський В. 1986 Універсал Коросно 18 5
21 Кравець С. 1988 Універсал Сивороги 23 6
22 Гавриляк 1990 Півзахисник Коросно 5

Середній вік команди – 20 років.

Гравці, що брали участь в матчах сезонів 2009-2011 рр.
Процик В 1992 Півзахисник Коросно 15 6
Мина І. (Капітан) 1984 Захисник Сивороги 20
Липак Д. 1986 Півзахисник Сивороги 18 2
Мота О. 1993 Півзахисник Мшана 6 4
Макар В. 1989 Півзахисник Львів 5
Наумко Р. 1989 Півзахисник Львів 10 8
Василів В. 1988 Півзахисник Львів 3 1
Когут Б. 1991 Напад Львів 4 7
Рибка Б. 1983 Напад Перемишляни 6 4
Гобела Ю. 1983 Півзахисник Перемишляни 6 1
Мичак Р. 1991 Півзахисник Перемишляни 2

Кращі бомбардири: Янішевський А., Когут Б., Наумко Р., Процик В.
Капітан команди: Боднар Т.
Найбільш перспективні молоді гравці: Суровий Ю., Петрущк Н., Стадницький А.,
Геруля П., Нудь А., Кроншталь А.,Звірко Р.

Найкращі футболісти: Когут Б. (ФК Львів), Василів В. (Польща),
Наумко Р.(Польща).

Досягнення команди:
- 2010 р. - 2-ге місце кубка Перемишлян з мініфутболу.
- 2010 р. - 5-те місце в чемпіонаті Перемишлянського району в 1-й лізі.
- 2010 р. - здобули кубок чотирьох в с.Лагодів (Сивороги, Лагодів, Станимир,
- Романів).
- 2010 р. – ¼ фіналу кубка «Золота осінь» Перемишлянського район.

Найбільша перемога : Лагодів – Сивороги 1-6 (2011 р.)
Найбільша поразка: Вовків – Сивороги 6-0 (2011 р.)
Найкращий матч: Лани – Сивороги 2-3 (2010 р.)
 

Чемпіонат району

Перша ліга

Місце Команда І В Н П З Пр О
1 Перемишляни 9 7 2 0 28 13 23
2 Вл.Глібовичі 9 6 1 2 18 9 19
3 Вільховець 9 5 1 3 25 15 16
4 Кимир 8 3 2 3 20 22 11
5 Ушковичі 9 3 2 4 18 19 11
6 Осталовичі 9 3 2 4 15 19 11
7 Бібрка 9 3 2 4 13 18 11
8 Лагодів 9 2 3 4 11 20 9
9 Свірж 9 2 1 6 16 24 7
10 Свірж 8 1 2 5 13 18 5

10 тур

Кимир - Бібрка 4:0
Вільховець - Перемишляни 1:3
Лани - Свірж 2:4
Ушковичі - Осталовичі 1:2
В.Глібовичі - Лагодів 3:0

 

Друга ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Шпильчина 7 6 0 1 32 5 18
2 Дусанів 7 6 0 1 20 10 18
3 Станимир 8 5 1 2 17 8 16
4 Дунаїв 7 3 1 3 14 13 10
5 Коросно 8 3 1 4 14 11 10
6 Костенів 6 3 0 3 13 14 9
7 Романів 7 3 0 4 10 14 9
8 Тучне 7 2 0 5 10 30 6
9 Св.Глібовичі 8 1 2 5 14 27 5
10 Сивороги 7 1 1 5 4 13 4
11 Підгород./Романів - - - - - - -

12 тур

Св.Глібовичі - Романів 1:2
Сивороги - Дунаїв
Шпильчина - Костенів 
Дусанів - Тучне 6:0

Третя ліга

Місце Команда І В Н П Зм Пр О
1 Кимир 2 8 8 0 0 31 7 24
2 Боршів/Виписки 9 7 1 1 26 7 22
3 Білка 8 6 0 2 21 8 18
4 Вовків/Мерещів 8 5 2 1 30 7 17
5 Смереківка 9 4 1 4 17 21 13
6 Кореличі 8 3 0 5 9 21 9
7 Липівці 8 2 1 5 10 13 7
8 Підгородище 9 2 1 6 9 21 7
9 Унів 9 2 0 7 15 30 6
10 Іванівка 9 0 0 9 6 39 0

10 тур

Унів - Іванівка 3:0
Смереківка - Боршів/Виписки 0:4
Кимир2 - Вовків/Мерещів 0:1
Підгородище - Кореличі 4:0
Білка - Липівці 2:0


Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту
каталог сайтів peremushlyanu.at.ua Фан-сайт білоцерківського Арсенала Футбол Рогатинщини Футбол Юнашкова Livescore

Статистика

Засновано сайт

Дизайн Nykolaj (Микола Задорожний) Copyright MyCorp © 28/03/2011